JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Współpracujemy z Wrocławskim Centrum Seniora

2016-03-10

Angel Care jest oficjalnym partnerem Wrocławskiego Centrum Seniora, jednej z najważniejszych w mieście instytucji dla osób starszych. Wspólnie będziemy organizowali wykłady, spo­tka­nia oraz inne aktywności dla seniorów. To dla nas kolejny krok w kierunku polepszania jakości życia osób starszych i zwiększania świa­do­mo­ści w kwestii ich potrzeb.

Wrocławskie Centrum Seniora skupia się na sprawach seniorów: pozyskuje informacje o ofercie dla osób starszych czy uruchamia długofalowe programy aktywizacyjne. Instytucja prowadzi także portal informacyjny www.seniorzy.wroclaw.pl.

Centrum seniora Angel Care zostało oficjalnym partnerem WCS na początku marca. Ścisła partnerska współpraca oznacza, że wrocławscy seniorzy mogą spodziewać się jeszcze bardziej kompleksowej oferty. Wspólnie będziemy organizowali wykłady, warsztaty i spotkania dla seniorów, angażowali się w wydarzenia skierowane do osób starszych, a także zachęcali do różnych aktywności, zarówno fizycznych, jak i społecznych. Seniorzy mogą także liczyć na atrakcyjne zniżki na usługi Angel Care.

Angel Care uzupełni działalność Wrocławskiego Centrum Seniora i wesprze instytucję specjalistyczną wiedzą w zakresie problemów dotyczących osób starszych. Już wcześniej współpracowaliśmy z WCS. Latem prof. Shlomo Noy, współzałożyciel Angel Care i nasz ekspert geriatra, wygłosił w instytucji wykład o tym, jak zdrowo i szczęśliwie się starzeć. Spotkanie zainaugurował wówczas wiceprezydent Wrocławia Adam Grehl.

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in