JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun/Opiekunka Osoby Starszej

2017-09-13

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

Oczekiwania:

Osoby zainteresowane kreowaniem nowych standardów opieki nad Seniorami, w komfortowych warunkach pracy przy użyciu nowoczesnego sprzętu i nowatorskich metod terapii prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą mailową, na adres: praca@angel-care.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Angel Care sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Dyrekcyjna 5-7, będącego administratorem danych osobowych, a także na ich przechowywanie i wykorzystanie w ewentualnych przyszłych procesach rekrutacji. Powyższe dane osobowe podaję dobrowolnie i zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.”

Angel Care
Centrum Seniora

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in