STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Z Zachodu do Polski. Nowy styl życia seniorów

2015-10-02

Seniorzy chcą być aktywni intelektualnie i fizycznie, spotykać się z rówieśnikami, swobodnie korzystać z oferty kulturalnej i rozrywek. Dlatego przychylnie patrzą na apartamenty chronione. To nowy styl życia seniorów, którego do tej pory nie było w Polsce. Kim będą mieszkańcy apartamentów chronionych we Wrocławiu?

Dziś nawet sprawni i aktywni seniorzy wolą żyć w komfortowym mieszkaniu, które nie będzie wymagało wspinaczki po stromych schodach, cieszą się z pomocy przy zakupach czy drobnych naprawach. Coraz większe znaczenie przywiązują do bezpieczeństwa, na przykład udogodnień w łazience, szerokich przejść, braku progów, windy itp. Chętnie wybierają też takie miejsce i sposób życia, dzięki którym unikają samotności.

Dlatego apartamenty chronione cieszą się tak dużym powodzeniem. To nowy styl życia, doceniony w krajach zachodnich, ale dotychczas nieznany w Polsce. Jednak im bliżej zakończenia realizacji Angel Care, tym bardziej zwiększa się zainteresowanie. Kim będą mieszkańcy apartamentów chronionych we Wrocławiu?

To osoby starsze, lecz wciąż aktywne, którym zależy na życiu bez stresu (zapewnia to całodobowa opieka medyczna), wśród rówieśników o podobnych zainteresowaniach, z zachowaniem pełnej prywatności. Z kolei kompleksowe usługi zapewniają oczekiwany komfort. To przyjazne środowisko, a mieszkańcy apartamentów chronionych w Angel Care we Wrocławiu mogą liczyć również na wiele aktywności, które podnoszą jakość życia i zapewniają szczęśliwe starzenie się.

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in