STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Trwa wykańczanie wnętrz

2016-03-30

We wrocławskim centrum seniora zakończyły się prace budowlane, a obe­cnie trwają ostatnie prace wy­koń­cze­nio­we i montaż mebli. Dom opieki Angel Care zostanie otwarty na prze­ło­mie kwietnia i maja.  

Prace budowlane w centrum Angel Care dobiegły końca. Z zewnątrz zabytkowe budynki prezentują się okazale. Wnętrza również są już prawie gotowe. Na kondygnacjach od 0 do 4 zakończyło się malowanie, układanie wykładzin, montaż opraw oświetleniowych oraz wyposażenia łazienek (w części apartamentowej dostosowane jest do preferencji i potrzeb mieszkańców). Ostatnie tego rodzaju prace trwają już tylko na 5 piętrze. Obecnie trwa meblowanie pomieszczeń mieszkalnych oraz wyposażanie pokojów spotkań i aktywności dla mieszkańców, sal rehabilitacyjnych czy kuchni.

Budynki centrum seniora układają się w literę „U”, we wnętrzu której znajdzie się zielony ogród. Będzie to miejsce spacerów i relaksu dla przyszłych mieszkańców centrum seniora. Na dziedzińcu zakończyły się nasadzenia zieleni i montaż małej architektury. Powstało przyjazne patio, które niedługo się zazieleni.

W ogrodzie powstało także boisko do gry w petankę, czyli popularne wśród osób starszych bule. Są też stoliki szachowe, a niedługo pojawią się budki lęgowe dla ptaków. Gotowy jest również parking dla mieszkańców apartamentów chronionych.

Uruchomienie centrum seniora Angel Care planowane jest na przełom kwietnia i maja.

 

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in