STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Rozwijamy zespół. Szukamy opiekunów i pielęgniarek

2016-07-07

Nasze kompleksowe Centrum Seniora Angel Care we Wrocławiu kontynuuje rekrutację. Chcemy zatrudnić kil­ka­dzie­siąt kolejnych osób. Szukamy opie­ku­nów i pielęgniarek, z wy­kształ­ce­niem medycznym i pielęgniarskim. Nasz zespół składa się z osób ot­war­tych, pogodnych i przyjaznych. Dołącz do nas!

Docelowo w naszym Centrum Seniora Angel Care przy ulicy Dyrekcyjnej we Wrocławiu zajęcie znajdzie nawet 150 osób. Pierwsi specjaliści pracują u nas od wiosny, odkąd Dom Opieki rozpoczął swoje funkcjonowanie. Teraz otwieramy kolejne sekcje i prowadzimy nowy nabór.

Poszukujemy pracowników mających udokumentowane wykształcenie medyczne lub pielęgniarskie na stanowiska pielęgniarek i pielęgniarzy, opiekunek bądź opiekunów osób starszych oraz pokojowych. Chcemy zaangażować osoby o otwartym usposobieniu oraz gotowe na rozwijanie swoich umiejętności.

- Naszym celem jest wdrożenie najwyższych standardów opieki, które funkcjonują w renomowanych domach seniora w Europie. Empatia i przyjazne nastawienie, szacunek oraz profesjonalizm w działaniu to cechy, których oczekujemy od naszych pracowników – mówi Danuta Neuman, dyrektor ds. pielęgniarstwa w Centrum Seniora Angel Care.

Kandydaci zainteresowani zatrudnieniem muszą wykazać się życzliwym podejściem do pensjonariusza, zaangażowaniem oraz chęcią niesienia pomocy osobom chorym i wymagającym opieki. Ważna będzie też znajomość schorzeń geriatrycznych, z którymi podopieczni ośrodka borykają się na co dzień.

- Duże znaczenie odgrywa umiejętność pracy w zespole terapeutycznym. Szukamy  osób z długoletnim  doświadczeniem w opiece nad seniorami, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają pracę w zawodzie – dodaje Danuta Neuman.

Czeka praca w prestiżowej i dogodnej lokalizacji w pobliżu dworców PKS i PKP. Oferujemy nowoczesne narzędzia pracy, szkolenia zawodowe oraz możliwość wdrażania nowatorskich metod i standardów opieki nad osobami starszymi, których łącznie będziemy mieć około 250.

Dołącz do nas!

Jak aplikować? Osoby zainteresowane pracą w centrum seniora Angel Care proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@angel-care.pl. Szczegóły wymagań, zakres obowiązków na poszczególne stanowiska dostępne są na stronie Angel Care w zakładce praca: www.angel-care.pl/praca.

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in