STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Pracuj z nami i rozwijaj nowoczesne centrum seniora

2016-02-02

Trwa intensywna rekrutacja pra­co­wnik­ów do kompleksowego centrum seniora Angel Care. Poszukujemy m.in. pielęgniarek i opiekunów medycznych. Wybrani przejdą szkolenie w za­gra­nicznych ośrodkach firmy, a zdobyte tam doświadczenia będą wdrażać w Angel Care, budując nową jakość opieki w Polsce. Docelowo za­tru­dnienie znajdzie nawet 150 osób.

Angel Care poszukuje pracowników na stanowiska m.in. pielęgniarek i pielęgniarzy, fizjoterapeutów, opiekunów osób starszych, opiekunów medycznych i osób ds. aktywizacji oraz terapii zajęciowej. Kompleksowy ośrodek dla seniorów oczekuje na zgłoszenia osób o otwartym usposobieniu, które są gotowe na rozwijanie swoich umiejętności.

- Chcemy oferować opiekę na najwyższym poziomie, która będzie zapewniona w przyjaznej atmosferze wzajemnego szacunku – tak jak robimy w naszych zagranicznych ośrodkach. Zachodnie standardy wdrożymy w Polsce – mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care. – Wybrani pracownicy, przede wszystkim z kadry zarządzającej, przejdą szkolenia w naszych ośrodkach w Tel Awiwie oraz Atenach. Następnie zdobyte  doświadczenie zaszczepią we wrocławskim centrum.

To oznacza dostępność we Wrocławiu do najwyższej jakości opieki dla osób starszych. W stolicy Dolnego Śląska będzie się kształciła profesjonalna kadra opiekunów, która w praktyce zastosuje nowoczesne rozwiązania ukierunkowane na skuteczną pomoc dla seniorów.

- Angel Care to potężne przedsięwzięcie, którego siłą jest kompleksowość. Zapewnimy opiekę na wielu poziomach, stąd potrzeba rozbudowanej i profesjonalnej kadry. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu 150 osób. Na początku planujemy pozyskać kilkudziesięciu pracowników – mówi Michał Kowalski.

Angel Care wymaga od osób na poszczególne stanowiska wykształcenia kierunkowego, pogodnego usposobienia i życzliwego podejścia, zaangażowania oraz chęci niesienia pomocy. Ośrodek oferuje m.in. pracę w pierwszym tak kompleksowym centrum seniora w Polsce, szkolenia, rozwój zawodowy, nowatorskie metody i dobre warunki świadczonej pracy.

Jak aplikować? Osoby zainteresowane pracą w centrum seniora Angel Care proszone są o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@angel-care.pl. Szczegóły wymagań, zakres obowiązków na poszczególne stanowiska dostępne są na stronie Angel Care w zakładce praca: www.angel-care.pl/praca.

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in