ANGEL CARE STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer

Klub seniora Angel Care

Lubisz aktywnie spędzać wolny czas, liczy się dla Ciebie dobre towarzystwo i chciałbyś dzielić się z innymi swoimi pasjami? Świetnie – w naszym Klubie Seniora znajdziesz coś dla siebie, możliwości jest wiele. Zapraszamy codziennie, bez żadnych opłat.

Nasz Klub Seniora oferuje:

W Klubie Seniora Angel Care rozwiniesz swoje zainteresowania i poszerzysz horyzonty. Doskonale wiemy, że dobrze spędzony czas daje ogromny zastrzyk pozytywnej energii i solidny ładunek satysfakcji.

Poznasz nowych, ciekawych ludzi. Dobre towarzystwo tworzy wyjątkową atmosferę i motywuje do działania. Na naszych spotkaniach tematycznych nie brakuje muzyki na żywo i innych występów artystycznych, wartościowych spotkań oraz wielu pogodnych twarzy.

Wszystkie zajęcia w naszym Klubie Seniora są bezpłatne. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

Zapisz się i bądź razem z nami!

Angel Care
Centrum Seniora