ANGEL CARE STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 
 

Klinika pamięci

 

Klinika Pamięci kładzie nacisk na edukację, diagnostykę, zapobieganie i badanie chorób demencyjnych ze szczególnym uwzględnieniem choroby Alzhaimera.
Staramy się edukować Seniorów oraz ich rodziny o istocie choroby, o prawidłowej interpretacji pierwszych niepokojących objawów. Chcemy podkreślić jak ważne jest szybkie wykrycie choroby oraz zaproponować sposoby spowolnienia jej postępu.
Utrzymywanie kontaktów ze środowiskiem akademickim oraz innymi specjalizującymi się w tej dziedzinach instytucjami pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi badaniami i teoriami dotyczącymi chorób demencyjnych.

 

Wiemy również jak trudna jest opieka nad osobami chorymi, że jest to ciężka jest praca fizyczna i psychiczna. W przypadku demencji największym problemem jest fakt, iż choroba odbiera  tożsamość bliskich co wprowadza rodziny w niepokój i brak zrozumienia.
Stworzyliśmy, więc grupę wsparcia oraz program szkoleń które kierowane są do rodzin seniorów, aby mogli korzystać z doświadczeń naszego personelu oraz  zespołu specjalistów.

 
Angel Care
Centrum Seniora

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in