STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Dla kogo jest Dom Opieki?

 

W naszym Domu Opieki mieszkają osoby, które potrzebują pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Zapewniamy bezpieczne środowisko i kompleksową opiekę, opartą na indywidualnym podejściu.

W ramach naszego modelu opieki integrujemy wiele różnych dziedzin medycyny. Dzięki temu zapewniamy optymalną terapię, wzbogaconą o różne formy profilaktyki.

Bierzemy pod uwagę nie tylko bieżące potrzeby seniora, lecz wszystkie aspekty jego funkcjonowania, myśląc w perspektywie długofalowej. Wiemy, że na różnych etapach starzenia się seniorzy mają inne potrzeby i preferencje.

Dla każdego mieszkańca przygotowujemy indywidualny program opieki, terapii zajęciowej oraz aktywizacji. Takie podejście przynosi najlepsze efekty i pozwala zachować zdrowie, kondycję oraz jakość życia osób starszych jak najdłużej na możliwie wysokim poziomie.

Dla naszych mieszkańców stworzyliśmy przestrzeń, w której czują się bezpiecznie, są akceptowani, rozwijają swoje pasje i zainteresowania, a także mogą dzielić się zarówno swoją wiedzą, jak i doświadczeniem. To środowisko motywujące i wzmacniające poczucie własnej wartości.

W ramach naszego kompleksu, uruchomione zostało Centrum Opieki Paliatywnej do dyspozycji pacjentów są pokoje jedno   ­    i dwuosobowe, każdy z bezpośrednim dostępem do łazienki, jak również sala dziennego pobytu, gabinety terapii indywidualnych  i dostęp do ogrodu. Nad bezpieczeństwem i komfortem pacjentów czuwają specjaliści z dziedziny medycyny paliatywnej. Ośrodek jest również w pełni wyposażony w nowoczesny sprzęt, niezbędny do prawidłowego świadczenia usług. Rodziny pacjentów mogą skorzystać z pokoi gościnnych, ­z możliwością wyżywienia.

 
 

Zakres usług

 
 

Galeria

 
 
MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in